ПОМОЖИТЬ РЕШИТЬ ЗАДАЧКУ З ДВОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОДНОЧАСНО В ПРОТИЛЕЖНИХ НАПРЯМКАХ ВИЇХАЛИ КОЛІСНИЙ І ГУСЕНИЧНИЙ ТРАКТОРИ ШВИДКІСТЬ КОЛІСНОГО ТРАКТОРА 30 КМ\ГОД А ГУСЕНИЧНОГО НА ...

ПОМОЖИТЬ РЕШИТЬ ЗАДАЧКУ З ДВОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОДНОЧАСНО В ПРОТИЛЕЖНИХ НАПРЯМКАХ ВИЇХАЛИ КОЛІСНИЙ І ГУСЕНИЧНИЙ ТРАКТОРИ ШВИДКІСТЬ КОЛІСНОГО ТРАКТОРА 30 КМ\ГОД А ГУСЕНИЧНОГО НА 20 КМ\ГОД МЕНША ЧЕРЕЗ СКІЛЬКИ ГОДИН ВІДСТАНЬ МІЖ ТРАКТОРАМИ БУДЕ 120 КМ\ГОД
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
30-20=10 км/ч - скорость гусеничного трактора 30+10=40 км/ч - скорость удаления 120/40=3 часа - через 3 часа расстояние между ними будет 120 км