Поможіть.Можите перевисти на англійську мову)) Мені дуже подобається моя школа.Школа для мене,як другий дім.Я там навчаюся від першого класу.Дуже подобаються мої однокласники які завжди можуть підтримати у тяжку хвилину,вчител...

 Поможіть.Можите перевисти на англійську мову)) Мені дуже подобається моя школа.Школа для мене,як другий дім.Я там навчаюся від першого класу.Дуже подобаються мої однокласники які завжди можуть підтримати у тяжку хвилину,вчителі які можуть нас навчити і дати добру пораду.У школі можна найти багато друзів з якими ніколи не буде сумно.Кожна дитина моє навчатися у школі щоб потім отримати аттестат і поступити у вищий навчальний заклад.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I enjoy my school .School for me as the second home .I there learning from the first class .Very like my classmates who can always support a difficult minute, teachers who can teach us and give good advice . In school can be found many friends which will never sadly. Every my child learn in school to get certificate and then enter a higher educational institution.