ПООМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕБЯЯЯТА,СРОЧНООО :төмендегі сөздер мен сөз тіркестерін пай

ПООМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА РЕБЯЯЯТА,СРОЧНООО :төмендегі сөздер мен сөз тіркестерін пайдаланып сөйлем кұрандар синтаксистік талдау жасаңдар: мұражай қоры,мұражай топтамасы,мәдени кұндылық,туынды,экспонаттар,археологиялық галерея.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін жаңадан кітап дүкеніне кітаптар топтамасы түсті. Адамдар қандай жағдай болмасын мәдени құндылықтарды сақтау қажет. Мына сөйлемді пайдалана отырып туынды табыңдар. Бүгін отбасымызбен бірге архиологиялық галерияға қыдырып бардық. Я сделала только Сөйлем құраңдарр а синтоксически талдау я не знаю