Порадившись із мамою чи татом, складіть художній твір як ваша родина 1. білить стелю, клеїть шпалери 2. утеплює будинок до зими
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні ми усіею родиною вирішили утеплювати оселю до зими. Спочатку мама з татом поіхали до строітельного магазину , а ми з бабусею готували різні солодощі . Коли батьки повернулися тато почав білити стелі і клеіти шпалери . Потім усі разом пішли вечеряти .Ось чудово ми провели цей день !