Порівняйте поняття, виділивши спільні й відмінні риси. Іноземець Особа без громадянства.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спільне: 1)Не приналежать до визначеної держави(відсутність громадянства певної держави). 2)Не мають прав визначених громадянину на території певної держави. Відмінне: Іноземець-особа,яка має громадянство іншої держави; інший статус особи в державі. Особа без громадянства(апатрид)-має інший статус особи в державі.