Portfolio: imagine you are a famous action hero. write your daily routine. пример my name's spider-man and I have a very busy Life. I get up at ...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моё имя Гарри Поттер, у меня очень волшебная жизнь.Живу я в Хогвартсе.Целыми днями я учусь волшебству с Гермионой  и Роном.Разговариваю с картиной дамы.Если нам скучно, то мы бегаем от бешенной книги.Мы с Роном часто  практикуемся, что у нас ещё хуже получается.Но главное что каждый день, у меня новые приключения!! My name is Harry Potter, I really magical life.I live at Hogwarts.All day I learn magic with Hermione and Ron.I am talking to ladies painting.If we get bored, we run from the furious book.Ron and practicing often, we get even worse.But the main thing that every day, I have a new adventure !!