Поширити речення за питаннями У (якому?)....цвіті потонули (які?)... сади. Ліси одяглися у (що?)... .Потеплішала вода (де?)... .(Як?)... заспівав соловейко. (Де?) ....працюють трактори .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У білому цвіті потонули запашні сади.Ліси одяглися у злене листя.Потеплішала вода у річках.Дзвінко заспівав соловейко.На полях працюють трактори.