Поставить разделительные знаки и сделать синтаксический разбор предложения. Із самого малечку в словах рідної мови людина відкриває для себе великий і чарівний світ.
Ответ(ы) на вопрос:
Разделительных знаков в этом предложении нет. Людина-підмет.(хто?) Відкріває-присудок.(що робить?) Із самого малечку-обставина(коли?) в словах рідної мови-обставина(де?звідки?) для себе-додаток(для кого?) великий і чарівний -означення (який?) світ-додаток (кого?що?)