Поставить +\- Робочій зошит з біології Т. С. Котик1. Тіло водоростей має назву "талом" або "слань"2. Талом водоростей розділений на органи3. Загальна ознака всіх водоростей - наявніть хлорофілу. 4. Усі водорості живляться тільк...

Поставить +\- Робочій зошит з біології Т. С. Котик1. Тіло водоростей має назву "талом" або "слань" 2. Талом водоростей розділений на органи 3. Загальна ознака всіх водоростей - наявніть хлорофілу. 4. Усі водорості живляться тільки автотрофно. 5. Хлорофіл місниться в хроматофорах 6. Ядро клітин водоростей регулює всі процеси життєдіяльності 7. Спадкова інформація зберігається в цитоплазмі 8. Одноклітинні водорості розмножуються нестатевим способом і вегетативно 9. Вольвокс- прісноводна колоніальна водорость. 10. Усі діатомові водорості мають кремнієвий панцир.я 11. Багрянковий крохмаль-запасна живильна речовина бурих водоростей. 12. Забарвлення червоних водоростей зумовлене пігментами фікобілінами.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.+ 2.- 3.- 4.- 5.- 6.- 7.- 8.+ 9.+ 10.+ 11.+ 12.+