Поставить все возможные вопросы к предложению. We prepared a new project last week.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Did you prepare a new project last week? Who prepared a new project last week? When did you prepare a new project? Did you prepare a new project last week or last month? We prepared a new project last week, didn't we?
Гость
Did you prepare a new project last week? Who prepared a new project last week? What did you prepare last week? Did you prepare a new project or a new article last week? We prepared a new project last week, didn't we?