Поставити іменники у формі родового відмінка однини із закінченням а (я) у(ю) ТУМАН. СТІЛ.ФУТБОЛ.СКЕЙТ.МОНІТОР.ЛУЦЬК.ХОЛОД.ВІТЕР.ЧОТИРИКУТНИК.ГРАМ.АНСАМБЛЬ.СТАВОК.ВАЛЬС.ЯЧМІНЬ.САД.ДИМ.БЕНЗИН.ДОЛАР.САНТИМЕТР.ГРІМ.ПІСОК.СТРАХ.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Туману, столу, футболу, стейку, монітору, Луцька, холоду, вітру, чотирикутника, грама, ансамбля, ставка, вальса, ячменю, саду, диму, бензину, долара, сантиметра, грому, піску, страху.