Поставьте глагол в скобках в скобках в Present Perfect negative. 1. I _ (not clean) my football boots. 2.I _ (not do) my homework. 3.He _ (not win) all his matches yet. 4.My brother and I _ (not see) ever any films. 5.It"s my b...

Поставьте глагол в скобках в скобках в Present Perfect negative. 1. I _ (not clean) my football boots. 2.I _ (not do) my homework. 3.He _ (not win) all his matches yet. 4.My brother and I _ (not see) ever any films. 5.It"s my birthday party today.I _ (not invite) many people.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I аm football я примеру утеря там везде I am
Гость
1. havent cleaned  2. havent done 3. hasnt won 4. havent seen 5. havent invited