Поставьте глаголы в нужную форму (Pr.Simple, или Present. Cont.) Помогите, пожалуйста! Нужно срочно(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
is snowing watches is getting am spending go is talking looks is wearing drive don't want go take speaks stay need drinks
Гость
9 is snowing 10 watches 11 is getting 12 am spending 13 go 14 is talking 15 looks 16 is wearing 17 drive 18 don` t want 19 go 20 take 21 speak 22 stay 23 need 24 drinks