Поставьте на общий ,альтернативный,специальный,подлежащий и разделительные вопросы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Общий: Does Jesse always come to work early? Did he live in Dubai? Will he find a good job in a week? Альтернативный: Does Jesse always come to work early or late? Did he live in Dubai or in Paris? Will he find a good job in a week or in a month? Специальный: How often does Jesse come to work early? Where did he live? When (How soon) will he find a good job? Подлежащий: Who always comes to work early? Who lived in Dubai? Who will find a good job in a week? Разделительные: Jesse always comes to work early, doesn't she. He lived in Dubai, didn't he? He will find a good job in a week, won't he?