Потребує редагування А.Вибачте мені за необдуманий вчинок. Б. Подорожні зупинилися і довго милувалися з краєвиду. В. Настав час опановувати нові знання. Г.Оволодіти увагою глядачів було не складно.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. Вибачте мій необдуманий вчинок. Б. Подорожні зупинилися і довго милувалися краєвидом. В. Настав час опановувати нові знання. Г. Привернути увагу глядачів було не складно
Гость
A: Вибачте мене за необдуманий вчинок. Б: Подорожні зупинилися і довго милувалися краєвидом. В: Настав час опанувати нові знання. Г: Оволодіти увагою глядачів не було складною