Потребує редагування речення: А Кущі буйно розрослися, створюючи приємний затінок у спеку. Б Прозорі хвилі тихо шуміли, котячись на берег. В Готуючи вечерю, мати слухала останні новини. Г Діти, утомившись від виснажливої спеки,...

Потребує редагування речення: А Кущі буйно розрослися, створюючи приємний затінок у спеку. Б Прозорі хвилі тихо шуміли, котячись на берег. В Готуючи вечерю, мати слухала останні новини. Г Діти, утомившись від виснажливої спеки, швидко заснули. Д Слухаючи музику, виникло бажання співати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Д Слухаючи музику, виникло бажання співати.