Потрібні цитати Дядька Максима з повісті сліпий музикант! Помогите!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Дядько,Максим Яценко борець. У молодості він був знаний усюди "небезпечно. забіякою" і виправдав цю характеристику : поїхав до Італії і вступив до загону . У битві з австрійцями ,Максим втратив ногу,отримав безліч поранень і був змушений повернутися додому.   Присутність в домі сліпого хлопчика,дала діяльність думці скаліченого бійця інший напрямок.Дядько максим узявся виховувати хлопчика на свій розсуд.   Щоб допомогти Петрові,дядько читає книги з психології і педагогіки.