Потрібні відповаіді з поясненням на усі запитання. Уривки з других сайтів прохання не копіювати.1. Чи залежить швидкість поширення електромагнітних хвиль у вакуумі від:а) частоти коливань;б) напрямку поширення хвиль;?2. Який сп...

Потрібні відповаіді з поясненням на усі запитання. Уривки з других сайтів прохання не копіювати. 1. Чи залежить швидкість поширення електромагнітних хвиль у вакуумі від: а) частоти коливань; б) напрямку поширення хвиль;? 2. Який спектр волоска розжарювання лампи. (точне число чи що там потрібно)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Чи залежить швидкість поширення електромагнітних хвиль у вакуумі від: амплитуды колебаний, частоты колебаний и периода. Це твердження виходить з формули довжини воли [latex]Y=\frac{v}{V}[/latex], де [latex]v[/latex] - швидкість (м/с), V - частота коливань (Гц).  Відповідь: а 2) Спектр випромінювання лампи розжарювання визначається виключно температурою робочого тіла і не залежить ні від яких інших умов, що випливає з принципу її роботи.