Потрібно на сьогодні: 08 12 2014, бажано до 21 00 до кожного синонімічного ряду доберіть спільний антонім. 1.Берегти , зберігати , економити.2.Блищати, сіяти , горіти.3.Звільнити , відпустити.4.Максимум, багато.5.Поразка , роз...
Потрібно на сьогодні: 08 12 2014, бажано до 21 00
до кожного синонімічного ряду доберіть спільний антонім.
1.Берегти , зберігати , економити.2.Блищати, сіяти , горіти.3.Звільнити , відпустити.4.Максимум, багато.5.Поразка , розгром.6.Прокляття, анафема.7. Проснутися, пробудитися.8.Хитрий, лукавий.9. Чуття, інтуїція.10. Благородний, великодушний, лицарський.
Ответ(ы) на вопрос:
марнотратний, гаснути, зловити (спіймати), мало (мінімум), виграш, благословіння, заснути, щирий (відвертий), непередбачливість, лицемірний. Це тільки моя думка
1)Тратити, витрачати
2)Тьмяніти
3)Захопити, закувати
4)Мало, мінімум
5)Перемога
6)Благословіння, хороше побажання.
7)Заснути, задрімати
8)Чесний, добросовісний
9)Реалізм
10)Лицемірний, егоїстичний