Потрібно поділити на складиВи знаєте, як липа шелеститьпотрібно поділити на складиВи знаєте, як липа шелеститьУ місячні весняні ночі? —Кохана спитьПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Потрібно поділити на склади Ви знаєте, як липа шелеститьпотрібно поділити на склади Ви знаєте, як липа шелестить У місячні весняні ночі? — Кохана спить ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ви зна-є-те, як ли-па ше-лес-тить У мі-сяч-ні вес-ня-ні но-чі? — Ко-ха-на спить