Потрібно скласти 3 речення за такими схемами: 1) Означення підмет присудок, дієприслівниковий зворот. 2) Дієприслівниковий зворот, присудок підмет, підмет. 3) Підмет присудок, дієприслівниковий зворот, додаток.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Чудова музика лине.2)Літаючий птах,шумить дорога,край3)Шелестить вітер,пожовклим листям, осені