Потужний вузол хімічної промисловості сформувався у Передкарпатті завдяки:А) наявності різноманітної природної сировини; Б) використанню відходів металургії; В) розвинутій інфраструктурі;Г) сприятливій екологічній ситуації.

Потужний вузол хімічної промисловості сформувався у Передкарпатті завдяки: А) наявності різноманітної природної сировини; Б) використанню відходів металургії; В) розвинутій інфраструктурі; Г) сприятливій екологічній ситуації.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) наявності різноманітної природної сировини! (там добре розвинута гірничо-хімічна промисловість)