Повний фонетичний розбир мого имени и призвища Мар'яна Тимощук

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
М [м] - приг.тв.дзв А [а] - гол.ненагол. Р [р] - приг.помякш.дзв Я [й] - приг.тв.мякий    [a] - гол.наг. Н [н] -приг.тв.дзв А [ а ] гос.ненаг Т - приг.тв.глухий И - гол.ненаг М - приг.тв.дзв О - гол.ненаг Щ [ ш ] приг.тв.шиплячий      [ ч ]  приг.тв.шиплячий У- гол.наг К-приг.тв.глухий