Повний фонетичний розбір слова щоденник наприклад Щ-пиг.,........ Плиз помогите Пож

Повний фонетичний розбір слова щоденник наприклад Щ-пиг.,........ Плиз помогите Пожалуйста,заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоденник - [шчоден:ик] - 8 б., 8 зв. [ш ]- приголосний., твердий, глухий [ч ]- приголосний, твердий, глухий [о ]- голосний, ненаголошений [д] - пригол., твердий, дзвінкий [е] - голосний, наголошений [н ]- пригол., твердий, дзвінкий [и]- голосний, ненаголошенний [к] - приголосн., твердий, хлухий