Поясніть небезпеку йододефіциту в організму людини й визначте заходи запобігання йому.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найбільша небезпека йододефіциту у тому, що він не має симптомів, особливого дискомфорту людина не відчуває. Збільшення щитовидної залози (зоб), яке традиційно асоціюють з нестачею йоду, насправді свідчить про серйозні стадії хвороби. Аби запобігти проблемі, лікарі рекомендують вживати йодид або йодат калію чи натрію. Також, пропонують включити в раціон харчування морепродукти,