Поясніть подібність та відмінність звичайного та електроного листування

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Подібності: 1. Можна залишити свій підпис 2. Лист несе в собі інформацію Відмінності:  1. Звичайний лист може йти набагато повільніше, ніж електронний лист 2. В електронному листуванні можна відправляти картинки, відио, документи тощо 3. Звичайний лист може недійти до отримувача