Поясніть взаємозв"язок між будовою та функціями нейрона. пліз :)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
НЕйрон - основна структурна одиниця нервової системи. Кожна клітина, складається з тіла і відростків. Серед відростків виділяють : дендрити і аксони. Дендрити - короткі відросткі їх може бути декілька.. Аксон - один довгий відросток, за допомогою якого передаються імпульси. Аксони утворюють нервові волокна. НЕйрони ррррозподіляють на три групи: - чутливі(несуть інформацію про стан і вплив зовнішнього середовища) - втсавні(зв"язують нейрони між собою) - рухові(передають імпульси з до органів, які виконують відповідні дії)