Поясніть значення фразеологізмів? 1.Не кривити душею-- 2.*Іскри з очей сиплються-- 3.Джемелі гудуть у голові-- 4.*Носити камінь за пазухою-- 5.Земля горить під ногами-- Скласти речення з цими * фразеологізмами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не кривити душею - бути щирим, не лицемірити Іскри з очей сиплються - хтось стає дуже сердитим, гнівним Джмелі гудуть у голові - хто-небудь перебуває в стані сп’яніння, запаморочення і т. ін. Носити камінь за пазухою - приховувати ворожнечу, ненависть до кого-небудь; готувати помсту. Земля горить під ногами - потрапити у надзвичайно скрутне становище; про нестерпні для когось умови.  Ніколи я у ріднім слові не кривив душею у житті. Собаки брешуть, аж з очей іскри сиплються, щось то їх дратує  . І пам'ятайте одне: хто держить камінь за пазухою, тому погано жити. Ідіть собі, тітко Ярино, додому та лягайте спати, бо у вашій голові джмелі гудуть, а проспитесь, очуняєте, тоді й порозумнішаєте . Поляки чули, що земля горить у них під ногами, і робили шалені скоки, що прискорювали катастрофу.