Поясніть значення фразеологізмів: 1.Видно пана по халявах. 2.Брати за зубок. 3.Викинути колінце. 4.Стати на рушник. 5.Як білка у колесі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Видно пана по халявах. - уживають, коли хочуть поглузувати з того, хто виявляє своє чванство, хвалькуватість. Брати за зубок. - розпускати плітки Викинути колінце - здійснити щось несподіване Стати на рушник - одружитися Як білка у колесі - бути увесь час заклопотаним, мати багато роботи, турбот