Пояснити семантичні відмінності між словами: ділянка-дільниця, інформативний - інформація, кримінальний-карний, особистий-особовий-особливий.
Ответ(ы) на вопрос:
1. Ділянка - окрема частина земельної площі, використовувана з якоюсь метою
Дільниця - адміністративно-територіальна або виробнича одиниця.
2. Інформативний - який характеризується тим чи іншим ступенем інформативності, тобто корисності у інформаційному плані
Інформація - це відомості різної природи
3. Кримінальний - пов'язаний із розслідуванням і покаранням злочинів
карний - який здійснив злочин
4. Особистий - той, що є власністю особи
Особовий - той, що стосується особи
Особливий- унікальний, індивідуальний, той, що має якусь особливість