ПОЖАЛУЙСТА ПОМАГИТЕ Я СОВСЕМ НЕ ЗНАЮ ЧТО ДЕЛАТЬ В ЭТОМ УПРАЖНЕНИИ И КАК ПОМАГИТЕ
ПОЖАЛУЙСТА ПОМАГИТЕ Я СОВСЕМ НЕ ЗНАЮ ЧТО ДЕЛАТЬ В ЭТОМ УПРАЖНЕНИИ И КАК
ПОМАГИТЕПОЖАЛУЙСТА
1 yes , he does
2 Natasha helping out at home
3 Denis like singing
4 Alex like working on a computer
5 Liza couch potato
6 ?