Пожалуйста сделайте перевод Listen and read. Are you having a good time, children? Oh, yes, it's great here! What are you doi

Пожалуйста сделайте перевод Listen and read. Are you having a good time, children? Oh, yes, it's great here! What are you doing, Maya? I'm making a sandcastle. What's Paco doing ? He's playing a game with the clown! Where's Lulu? She's painting her face over there. Look, Nanny! I'm driving a car! Bravo! Come here, everybody! You look so funny!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Слушайте и читайте. Хорошо ли вы проводите время, ребята? О да , здесь очень хорошо! Что ты делаешь Мая? Я делаю песочный замок. Что делает Пако? Он играет в игру с клоуном! Где Лулу? Она разрисовывает свое вон там. Смотри Нанни! Я веду машину! Браво! Все сюда! Ты выглядишь так забавно!