Пожалуста помоги составить диалог про животных на казахском языке .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салем Аяжан!-салем Аян!-сен кандай уй жануарын былесын?- мен коп уй жануарын былем: сиыр, кой, ешкы, атеш, ит, мысык, ат, жылкы, шошка т.б-ал хайуан жануардан кимдерды былесын?-тулкы, каскыр, коян, аю т.б.-сен коп жануарларды былесын.-ракмет. сен де былетын боласын.-сау бол!-сау бол! (подойдёт?) если да то СПАСИБО пожалуйста!  Пока