Пожалуцста написать надо быстро текст my room 5 класс быстро и просто пожалйстаааааа

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have got a desk,a bed,a carpet,a lamp,a computer ,a radio,an armchair and a chair in my room.I love my room very much
Гость
my room more bulk, it is very comfortable. in my room a lot of things, and some much more expensive as well. in my room I live, sleep and dress. in my room there is a wardrobe, a bed and a sofa. I love very much and wish that this room was my.