Пожалуйста можете перевести на казахский язык. Пожалуйста без ошибок."Мой любимый писатель Эрин Хантер она написала много книг про кошек. Мне нравятся ее книги так как там очень захватывающий сюжет интересно написано. Я читаю к...

Пожалуйста можете перевести на казахский язык. Пожалуйста без ошибок."Мой любимый писатель Эрин Хантер она написала много книг про кошек. Мне нравятся ее книги так как там очень захватывающий сюжет интересно написано. Я читаю книги в электронной библиотеке. У меня есть вся серия этих книг. Я с нетерпением жду новых книг Эрин Хантер." Срочно Поже очень надо!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менін суйікті жазушым Эрин Хантер. ол мысықтар туралы көп шыгарма жазган.маған онын кітаптары унайды олар оте кызык.мен кітаптарды электронды кітапханалардан оқимын.менде бул кітаптардын барлык бөлімі бар.мен тағатсыздана онын жана кітаптарын кутемін.
Гость
Менің сүйікті жазушы Эрин Хантер, ол мысық туралы кітаптар көп жазды. Қызықты жазылған өте қызықты тарихы бар, себебі Мен оның кітаптар ұнайды. Мен цифрлы кітапханаға кітапты оқып. Мен осы кітап тұтас сериясын бар. Мен жаңа кітаптар Эрин Hunter асыға күтеміз.