Пожалуйста напишите как прочитатьПожалуйста напишите как прочитать эту песенку по русски, русскими буквами!!! русская транскрипция(перевод не нужен)Set sail with usJoin us, please!Set sail with us for English!Set sail with usUp...

Пожалуйста напишите как прочитатьПожалуйста напишите как прочитать эту песенку по русски, русскими буквами!!! русская транскрипция(перевод не нужен) Set sail with us Join us, please! Set sail with us for English! Set sail with us Upon the sea And swim with all the starfish! We love to sing, We love to play, We love to talk together! Set sail with us, Set sail today And be our friend forever! We" ve got some rhymes And stories,too, We" ve got lots of things to do! So get on board, Set sail today! We" re waiting here for you!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
sɛt seɪl wɪð ʌs  ʤɔɪn ʌs, pliːz  sɛt seɪl wɪð ʌs fɔːr ˈɪŋglɪʃ  sɛt seɪl wɪð ʌs  əˈpɒn ðə siː  ænd swɪm wɪð ɔːl ðə ˈstɑːfɪʃ  wiː lʌv tuː sɪŋ,  wiː lʌv tuː pleɪ,  wiː lʌv tuː tɔːk təˈgɛðə  sɛt seɪl wɪð ʌs,  sɛt seɪl təˈdeɪ  ænd biː ˈaʊə frɛnd fəˈrɛvə  wiːv gɒt sʌm raɪmz  ænd ˈstɔːriz, tuː,  wiːv gɒt lɒts ɒv θɪŋz tuː duː  səʊ gɛt ɒn bɔːd,  sɛt seɪl təˈdeɪ!  wiːa ˈweɪtɪŋ hɪə fɔː juː