Пожалуйста напишите на казахском языке 3 предложения өткен шақ,келер шақ,осы шақ!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Өткен шақ: Ол кеше кешке біздің үйге келген.(Он пришел в наш дом вчера вечером.) Келер шақ: Тимур өскенде дәрігер мамандағын тандағысы келеді.(Дамир хотят расти, чтобы быть врачи.) Осы шақ: Мұғалім бізге сабақ түсіндіріп жатыр.(Учитель объясняет урок для нас)