Пожалуйста напишите правильное произношение пожалуйста ))))))))))) what would make a sandwich with ham and melted cheese we will need two pieces of bread, one piece of sausage and melted cheese since we are on the bread, put ...
Пожалуйста напишите правильное произношение пожалуйста )))))))))))
what would make a sandwich with ham and melted cheese
we will need two pieces of bread, one piece of sausage and melted cheese
since we are on the bread, put a slice of processed cheese and put a piece of sausage
the sandwich is ready with a pleasant appetite
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вот вуд мэйк э сэндвич виз хэм энд мэлтэд чиз ви вил нид ту писез оф брэд, ван пис оф сосажд энд мэлтед чиз синс ви а он зе бред, пут а слайс оф просессд чиз энд пут а пис оф сосадж
зе сэндвич из риди виз а плеазант аппетит