Пожалуйста напишите сочинение про спорт на казахском языке с переводом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спорт денсаулық кепілі Спорт әрбір адамның өмірінде маңызды рөл атқарады. Себебі адамның денінің сулығы тікелей спортпен байланысты. спорттың адамға беретін пайдасы мол мысалға денең шымыр, иммунитет жоғары, адамның төзімділігі артады, және таза ауада шынығу адамның миының жұмысын жақсартады. Қазіргі жасөспірімдер спортпен шұғылданатын болса олардың денсаулықтары жақсарып, шыдамдылығы пайда болады. порт играет важную роль в жизни каждого человека Спорт-залог здоровья. Потому что человек стремится сулығы непосредственно связано со спортом. к примеру тело человека во спорта с пользой, высокий иммунитет, повышается выносливость человека, улучшает работу головного мозга человека и закаливание на свежем воздухе. Подростков, занимающихся спортом, то их в настоящее улучшается здоровье, появляется выносливость.