ПоЖаЛуЙсТа НаПиШиТе сочинения на тему "Маған үйірме ұнайды" и "күрес" не меньше 7-8 предложений каждое!! СРОЧНО-завтра открытый урок ☹ (Желательно что бы они были не слишком сложные) PLEASE! PLEASE! PLEASE!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
.Мен Курес уйырмесин жаксы коремин.Онда биз жугиремиз,секиремиз , жатугаллар жасаймыз.Тагда курестин Казак куресы,женил курес ,грекрим куремы Дзюдо сабо грепллинг жане Т.б. МЕн ... куресине катысамын,  Курес ен жаксы спорт тури