Пожалуйста!!!!!!! Нужно сочинение на казахском языке про птицу Беркут

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Буркыт-тогайлы жане таулы жерде тиршилик ететин кус.Ол киели кус ретинде саналады. Буркыт биык жартаска,биык агаштарга жумыртка салады.Жумыртка саны 1-2-еу гана. Буркытты казак халкы ерте кездерден багалап,курметтеген.Буркитты колга уйреткен.Ол тулкы,коян аулайды,кейде каскыр да оган жем болады.Буркыт-алып кустарга жатады.Канатын жайганда 2 метр болса,салмагы 3 кг-нан 6 кг-га дейин болады. Буркит киелы кус.