Пожалуйста переведите! Аққу,Шортан,Шаян қандай істі қолға алады?Жүкті олар қалай тартты?Неге жүк орнынан қозғалмады?Мысалдан қандай ғибрат аламыз?Мысал қандай ғибрат аламыз?Мысал қандай болуға үйретеді?Мысалдың түйіні қай жолда...

Пожалуйста переведите! Аққу,Шортан,Шаян қандай істі қолға алады?Жүкті олар қалай тартты?Неге жүк орнынан қозғалмады?Мысалдан қандай ғибрат аламыз?Мысал қандай ғибрат аламыз?Мысал қандай болуға үйретеді?Мысалдың түйіні қай жолдарда берілген?Мысал мазмұнын ашатын қандай мақал-мәтелдерді білесіңдер?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
лебедь щюка что они делали? как они тянули груз? почему груз не двигался с места? какое поучение пожно взять из этого? каким быть нас учит? какие пословицы знаешь про это
Гость
надеюсь все правильно написала