Пожалуйста переведите на казахский баллы не пожалею Меня зовут Галя. Меня дедушка навал так в честь бабушки. Мое имя обозначает - спокойная, безмятежная. Помогаю подруге)
Пожалуйста переведите на казахский баллы не пожалею
Меня зовут Галя. Меня дедушка навал так в честь бабушки. Мое имя обозначает - спокойная, безмятежная.
Помогаю подруге)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің атым Галя болып табылады. Менің атам әжесі құрметіне аталды. Менің атым - бұл тыныш
Гость
Менің есімім Галя.Менің есімімді атам əжемнің құрметіне арнап қойған.Менің есімім-байсалды,тыныш деген мағына береді.