Пожалуйста плииииз!!! Нужно сделать морфологический разбор Бала, бас, дос көр, сыпыр, жолдас, адал.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бала- түбір сөз, зат есім,дара, жалпы есім, деректі. Бас-түбір сөз, зат есім,дара, жалпы есім, деректі. дос-түбір сөз, зат есім,дара, жалпы есім, деректі. көр- бұйрық мәнді етістік сыпыр- бұйрық мәнді етістік жолдас - түбір сөз, зат есім, дара,жалпы есім, деректі. адал - сын есім, дара сын есім, дара сын есім