Пожалуйста помогите!!! а) Зробiть фонетичний розбiр слова МЕРЕХТIННЯ, ДЗВIНКОСТI. б) Синтаксичний розбiр речення : "СОНЦЕ, СХОВАВШИСЬ ЗА БIЛИМИ СНIГАМИ, ПРОДОВЖУВАЛО ЖИТИ В УСIЙ ПРИРОДI, СПОВНЕНIЙ ДЗВIНКОСТI.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[М е р е х т' і н:'а](наголос на "і") [Дз в' і н к о с т' і](наголос на першу "і") Сонце- підмет; сховавшись- дієприслівник; за- прийменник; Білими- означення; снігами- додаток; продовжувало жити- присудок; в- прийменник; усій- означення; природі- додаток;  Сповненій- дієприкметник; дзвінкості- додаток;