ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ МНЕ НАДО НАПИСАТЬ ''ЧИ ЗМІНЮЮТЬСЯ ЗАГАЛЬНОЛЮДСКІ ЦІННОСТІ З ПЛИНОМ ЧАСУ????????,, за твором гуси лебеді летять його написав Михайло Стельмах

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Загальнолюдські принципи в будуть актуальні у всі часи, М.Стельмах писав про істини, які стосуються кожного наприклад: одвічна любов до природи та всього живого, повага до батьків, книг, як джерело знань. Тому я вважаю, що загальнолюдські цінності не змінюються з часом.