Пожалуйста помогите написат сочинение "мой радной город Можайск" на английском языке . Как можно скарее мне нужна в школу через 5 мин.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I live in beautiful city Mozhaysk. If a lot different interesting pleases to stay. And let's not megapolis but it is my hometown and it's important. I'm very proud to live in Mozhaysk.