Пожалуйста помогите ребенку прочитать текст по англ иски Hello! My name is,,,, Many people like to have animals at home. We call them pets.We can have cats,dogs parrots and hamsters. We must care about them and love.I have got...

Пожалуйста помогите ребенку прочитать текст по англ иски Hello! My name is,,,, Many people like to have animals at home. We call them pets.We can have cats,dogs parrots and hamsters. We must care about them and love.I have got a cat Tommy and a dog Blacky.They are funny. My cat is black and white and my dog is grey and brown .Ilike to play with them and l love them very much
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
привет мае имя Мэни я имею дом. Мы любим животных. Мы имеем кошек, собак и.... Мы можем любить
Гость
Хеллоу! Май нэйм ис (имя ребенка). Мэни пипл лайки ту хэв энималс эт Хоум. Ви колл зэм пэтс. Ви кэн хэв кэтс, догс, пэротс энд хамстерс. Ви мастер кее эбаут зэм энд лав. Ай хэв э дог Блэки. Зэй а Фанни. Май Кэт ис Блэк энд Вайт энд май дог ис Грэй энд браун. Лайк ту плэй вид зэм энд ай лав зэм вэри мач