Пожалуйста помогите срочно нужно сочинение на казахском Ана тили (каз. Клавиатуры нету) прошу помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ана тили дегенымыз-сол тилди жасаган,жасап келе жаткан халыктын откены,бугынгысы,болашагы. Казак тили озинин даласындай бай.Казак созы кашанда даланын коныр желиндей анкылдап,еркин есип турады.Казак тили касиетты Казак домбырасынын унимен ундесып жатады.Ана тили-бул акенын тили,туган халыктын тили.