Пожалуйста помогите выполнить задание по английскому языку за 4 класс : Переделать по образцу предложения (сделать короче) :  But I have got two friends.  They are a donkey and a cat.  Образец: I am a dog.- I`m a dog.

Пожалуйста помогите выполнить задание по английскому языку за 4 класс : Переделать по образцу предложения (сделать короче) :   But I have got two friends.  They are a donkey and a cat.   Образец: I am a dog.- I`m a dog.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
But i have 2 friends they'r a donkey and a cat
Гость
But I`ve got two friends. They`re a donkey and a cat.